Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Kliniği

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Alsancak, 1474. Sk. No:6, 35220 adresindedir. İzmir 'da Diş Kliniği arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 3 541
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Konak İzmir - Diş Kliniği
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:
Diş Kliniği
Telefon:
444 3 541
Adres:
Alsancak, 1474. Sk. No:6, 35220 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi , Diş Kliniği olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı MerkeziDiş Kliniği arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 3 541 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi alsancakadsm.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Alsancak, 1474. Sk. No:6, 35220 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Diş Kliniği hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Diş Kliniği için T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)