Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis | Hastane

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis firması, İzmir / Karabağlar ilçesinde ki Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Cd. No:1, 35150 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322434343
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis - Karabağlar İzmir - Hastane
Etiketler
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis
Kategori:
Hastane
Telefon:
902322434343
Web Site:
ikc.edu.tr
Adres:
Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Cd. No:1, 35150 Karabağlar, İzmir
İlçe / İL:
Karabağlar, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Karabağlar ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil ServisHastane arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322434343 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi ikc.edu.tr, yol tarifi adres: Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Cd. No:1, 35150 Karabağlar, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)