Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu | Sağlık Hizmetleri Ofisi

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu firması, İzmir / Güzelbahçe ilçesinde ki Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 adresindedir. İzmir 'da Sağlık Hizmetleri Ofisi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 903125851000
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu - Güzelbahçe İzmir - Sağlık Hizmetleri Ofisi
Etiketler
Kategoriler
T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu
Telefon:
903125851000
Web Site:
saglik.gov.tr
Adres:
Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 Güzelbahçe, İzmir
İlçe / İL:
Güzelbahçe, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu , Sağlık Hizmetleri Ofisi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Güzelbahçe ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuSağlık Hizmetleri Ofisi arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 903125851000 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Yalı, 214. Sk. No:18, 35310 Güzelbahçe, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hakkında ki iletişim bilgilerine, Sağlık Hizmetleri Ofisi hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sağlık Hizmetleri Ofisi için T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı İzmir Merkez 52 No'lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)