SEKTÖRLER

Arıtma ve Temizlik / Temizlik EndrüstrisiGörüntülenme Sayısı 282

Tekdezvip Su Deposu Temizliği Ve Su Sebili Temizliği

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Su deposu temizliği her 6 ayda bir yapılması gereken zorunlu bir hizmettir. Su deposu temizliği hizmeti periyodik olarak yapılmadığında bir çok sağlık problemleri ile karşı karşıya gelinebilir.

Bu sağlık problemlerini tetikleyen konu temizlenmeye depo içerisinde bulunan bakteri ve mikroplardır.

Bu bakteri ve mikropların başında Koliform, Ekoli ve Enterekok gelir.

Genellikle bağırsak sistemini tutan bu bakteriler tüketicide ciddi boyutlarda sağlık problemleri yaşatabilir.

Su deposu temizliği aylık, üç aylık ve altı aylık periyotlarla yapılmalıdır. Su deposu temizliği hizmetinde biyosidal ürünler kullanılabildiği gibi, ozonda kullanılabilmektedir.

Ozon çok kuvvetli okside etme özelliği ile kısa sürede bakteri ve patojenleri yok ederek, sağlıklı bir su tüketim alanı oluşturur.

Su deposu temizleme hizmeti sanıldığı gibi yüksek ücretlere yapılmaz.

Su deposu temizleme fiyatları ile ilgili bilgi almak için öncelikle deponuzun tonajını bilmeniz gerekmektedir. Su deposu tonajı şöyle bulunur. Mevcut deponun eni, boyu ve yüksekliğinin birbiriyle çarpımı bize mevcut deponun tonajını yani M3 ünü verir.

Örneğin eni 2, boyu 3, yüksekliği de 2 olan bir su deposunun tonajı 12 tondur.

Su deposu temizleme fiyatları belirlenirken dikkat edilmesi gereken bir konuda deponun niteliğidir. Su deposunun çelik, beton yada plastik mevcut durumu mutlaka müşteri temsilcisine aktarılmalıdır.

Su deposunun tonajı ve niteliğinin dışında kullanılan suyun durumuda fiyatı etkiler. Örneğin kuyu yada artezyan su depoları temizlik ücreti ile içme suyu depolarının temizlik ücreti arasında farklılıklar olabilir.

Kirli su deposundan hastalık kapmak için illaki o suyu içmemiz gerekmez. El yüz yıkadığımızda, kişisel temizliğimizi yaptığımızda, meyve sebze yıkadığımızda kısacası kirli suyla temas ettiğimiz her an risk altında olabilir.

Tekdezvip Türkiye’nin her il ve ilçesinde su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu , su sebili temizliği, su deposu izolasyonu, ortam dezenfeksiyonu, haşere ve böcek ilaçlama hizmetini  vermektedir.

Tekdezvip Sağlık Bakanlığından onaylı, tüm yetki ve kalite belgelerine sahip kuruluştur.

Tekdezvip su deposu temizliği hizmetlerinden yararlanmak yada su deposu temizleme fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen 02125540556 iletişim sağlayınız.

Firma Hizmet Tecrübesi

GENEL HİZMETLERİMİZ;

Su deposu temizliği

Su sebili temizliği

Su deposu izolasyonu

Poliüretan enjeksiyon uygulaması

Ortam dezenfeksiyonu

Su deposu temizleme fiyatları

Haşere ilaçlama

Havuz temizliği

BÖLGELER;

Türkiye geneli

 

REFERANS;

Devlet kurumları ve firmalar. Lütfen talep ediniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap