Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Tekinay Tesisat | Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı

Tekinay Tesisat firması, Bursa / Nilüfer ilçesinde ki Demirci, Gümüşlük Cd. No:19, 16159 adresindedir. Bursa 'da Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905323472002
Tekinay Tesisat - Nilüfer Bursa - Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı
Kategoriler
Tekinay Tesisat

[ Görüntülenme Sayısı 1 ]

Firma Adı:
Tekinay Tesisat
Telefon:
905323472002
Adres:
Demirci, Gümüşlük Cd. No:19, 16159 Nilüfer, Bursa
İlçe / İL:
Nilüfer, Bursa
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Tekinay Tesisat

Tekinay Tesisat , Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı olarak hizmet vermektedir. Bursa ilinde Nilüfer ilçesinde olan Tekinay TesisatSu Tesisatı Malzemeleri Satıcısı arandığında Tekinay Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905323472002 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Demirci, Gümüşlük Cd. No:19, 16159 Nilüfer, Bursa ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tekinay Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı hakkında ki bilgilere ve varsa Tekinay Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tekinay Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tekinay Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tekinay Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tekinay Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Su Tesisatı Malzemeleri Satıcısı için Tekinay Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tekinay Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)