Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi | Hastane

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Yenişehir, Gaziler Cd No:468, 35020 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324696969
Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi - Konak İzmir - Hastane
Kategoriler
Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 2 ]

Firma Adı:
Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902324696969
Adres:
Yenişehir, Gaziler Cd No:468, 35020 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Tepecik Eğitim Ve Araştırma HastanesiHastane arandığında Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324696969 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi tepecikeah.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:468, 35020 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)