Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Tgb İzmir | Açık Hava Sineması

Tgb İzmir firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:70, 35220 adresindedir. İzmir 'da Açık Hava Sineması arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Tgb İzmir - Konak İzmir - Açık Hava Sineması
Kategoriler
Tgb İzmir

[ Görüntülenme Sayısı 50 ]

Firma Adı:
Tgb İzmir
Adres:
Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:70, 35220 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Tgb İzmir

Tgb İzmir , Açık Hava Sineması olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Tgb İzmirAçık Hava Sineması arandığında Tgb İzmir için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  yol tarifi adres: Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:70, 35220 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tgb İzmir hakkında ki iletişim bilgilerine, Açık Hava Sineması hakkında ki bilgilere ve varsa Tgb İzmir fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tgb İzmir konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tgb İzmir mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tgb İzmir iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tgb İzmir sosyal medya hesapları varsa da bulunan Açık Hava Sineması için Tgb İzmir sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tgb İzmir sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)