Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Tınaztepe Hastanesi | Tam Teşekküllü Hastane

Tınaztepe Hastanesi firması, İzmir / Buca ilçesinde ki Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Blv, 35400 adresindedir. İzmir 'da Tam Teşekküllü Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324541414
Tınaztepe Hastanesi - Buca İzmir - Tam Teşekküllü Hastane
Kategoriler
Tınaztepe Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Tınaztepe Hastanesi
Telefon:
902324541414
Web Site:
tinaztepe.com
Adres:
Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Blv, 35400 Buca, İzmir
İlçe / İL:
Buca, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Tınaztepe Hastanesi

Tınaztepe Hastanesi , Tam Teşekküllü Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Buca ilçesinde olan Tınaztepe HastanesiTam Teşekküllü Hastane arandığında Tınaztepe Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324541414 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi tinaztepe.com, yol tarifi adres: Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Blv, 35400 Buca, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tınaztepe Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tam Teşekküllü Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Tınaztepe Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tınaztepe Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tınaztepe Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tınaztepe Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tınaztepe Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tam Teşekküllü Hastane için Tınaztepe Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tınaztepe Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)