image
TIP MERKEZİ

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Martı Halı Yıkama

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez , TIP MERKEZİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Buca ilçesinde olan T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı MerkezTIP MERKEZİ arandığında T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Fırat, 288/3. Sk. 287/9, 35380 Buca, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez hakkında ki iletişim bilgilerine, TIP MERKEZİ hakkında ki bilgilere ve varsa T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesapları varsa da bulunan TIP MERKEZİ için T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları T.c. Sağlık Bakanlığı Buca 12 Nolu Fırat Aile Sağlığı Merkez sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul