SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 493

Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti.

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Şirketimiz 1970’lı yılların başında mimari cam sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, baba mesleği olan perakende camcılık işini Coşkun Cam adı altında 30 yıla yakın bir süre devam ettirmiştir.

Sektördeki gelişmelere ve yeniliklere cevap verebilmek adına, 1992 yılında Trakya Cam ve Plastik Doğrama Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 5000 m2 kapalı alana kurulu tesisi kurarak ülkemizin önde gelen cam işleme fabrikalarından biri haline gelmiş, daha kurumsal bir yapı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

1992 yılında satış ağını genişleterek Şişecam Düzcam ‘’Yetkili Satıcı’’sı olmuş, inşaat sektöründeki büyümenin getirdiği talep artışı ile doğru orantılı olarak büyümesini sürdürmüş ve yine aynı yıl, Şişecam Düzcam “Yetkili çift cam üreticisi-ısıcam sistemleri” patentini alarak ISICAM markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız 2005 yılında Trakya Cam ve Alüminyum Plastik Doğrama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. adı altında yeniden yapılanarak aynı alandaki faaliyetlerine devam etmiştir.

Yurt içindeki büyümesine ve yurtdışı pazarına açılmasına olanak sağlaması amacı ile makine parkurunu genişletip yeni teknolojilerden yararlanarak müşterilerine daha kaliteli ve hızlı servis sağlamış, 2012 yılında Selimpaşa’da 1500 m2 alana sahip ikinci tesisini devreye sokup temperli cam üretimine başlamıştır.

Bugün, Trakya Cam ve Plastik Doğrama San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak İstanbul Esenyurt merkez fabrikamızda 4000 m2’lik yenilenmiş binamız ve İstanbul Selimpaşa’da bulunan ikinci üretim tesisimizle mimari cam sektörüne hizmet vermekteyiz. En modern bilgisayar ve üretim takip sistemlerini kullanarak ‘’kaliteli üretim ve hızlı servis’’ anlayışını ilke edindik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde lider firmalar arasında yerimizi korumak ve günden güne güçlendirmek için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Referanslar

cam
camcı

Firma - [ Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. ]

Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. telefon numarası: 05304587046 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. telefon numarası üzerinden yada Trakya Cam Ve Alm.pls.doğ.san. Ve Tic.ltd.şti. adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap