SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / Çelik KonstrüksiyonGörüntülenme Sayısı 2109

Transal Makine Trafo Kazan İmalatı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

TRANSAL MAKİNE TRAFO KAZAN İMALATI & GENLEŞME DEPOLARI

İmalat sistemimiz esnek olup, özellikle trafo fabrikaları gibi yüksek gerilimli elektrik enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik yapılan imalat işleri olmak üzere, her türlü sektöre hitap eden imalat işlerini, sözleşmeli olarak veya fason siparişler yoluyla gerçekleştirmekteyiz.

Kaynaklı konstrüksiyon fabrikamızda sac kesimi yapılmakta ve kaynaklı konstrüksiyon üretimi olarak, Dağıtım Trafo Kazanları ve Aksesuarları, Güç Transformatör Kazanları için çeşitli komponentler Normlara uygun olarak üretilmektedir.

 

Firma Hizmet Tecrübesi

Transal Makine Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetlerimiz; Trafo Kazan İmalatı, Gazaltı kaynak,  Plazma Kesim, Projeli Metal İşleri, Basınçlı Tank İmalatı, , Transformatör, Genleşme Kabı Üretimi, Kablo Kutusu Yapımı, Dom İmalatı, Yangın Merdiveni Yapımı, Makine İmalatı, Çelik Parçalar, Paslanmaz Gaz altı Kaynak, Kazan Üretimi, Torna Tesfiye İşleri, Metal Parçaları Delme, Tornalama İşlemi, Frezeleme, Rendeleme, Parlatma, Oluk Açma, Perdahlama, Birleştirme, Kaynak Yapımı, Rovelvar, Planya İşleri İtina ve Özenle Yapılır. Teknik resimlere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap