SEKTÖRLER

Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj MalzemeleriGörüntülenme Sayısı 2073

Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş.

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

1987 yılında ARTI GRAFİK olarak, grafik tasarım ve film montaj çalışmaları yapan bir atölye olarak kurulan firmamız, piyasanın ve müşterilerin talepleri doğrultusunda ofset baskı makinesi ile baskı işlerine de girmiştir. 1998 yılında TURKUAZ BASKI ÇÖZÜMLERİ olarak yeni bir kimlikle yoluna devam eden şirketimiz tabaka ofset baskıda birçok makine ile hizmetlerini sürdürmüştür. Bilgisayar ve dijital teknolojinin hayatımıza büyük oranda girmesi ile irtifa kaybetmeye başlayan matbaaya ek olarak 2008 de etiket makinesi ekleyerek bu alanda deneyim kazanmış, 2013 te matbaadan tümüyle çıkarak sadece etikete odaklanmıştır. Matbaada sürdürdüğü katı üretim ilkelerini aynen etikette de devam ettirmiş müşterinin ödediği paranın karşılığını, hem hizmet hem kalite olarak vermek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır. Halen kendinden yapışkanlı etiket ve body sleeve etiket üretimini sürdürmektedir.

Firma - [ Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. ]

Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri dir. ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arandığında Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. hakkında ki iletişim bilgilerine, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında ki bilgilere ve varsa Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arayanlar için Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nasıl giderim, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nerede, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında bilgi almak için Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. telefon numarası üzerinden yada Turkuaz Baskı Çözümleri Matbaa San. Ve Tic. A.ş. adresinden Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap