Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | Eğitim Kurumu

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü firması, İstanbul / Ümraniye ilçesinde ki İstiklal Mh, Mithatpaşa Cd. No:43, 34760 adresindedir. İstanbul 'da Eğitim Kurumu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902163291990
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Ümraniye İstanbul - Eğitim Kurumu
Kategoriler
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

[ Görüntülenme Sayısı 1 ]

Firma Adı:
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Kategori:
Eğitim Kurumu
Telefon:
902163291990
Adres:
İstiklal Mh, Mithatpaşa Cd. No:43, 34760 Ümraniye, İstanbul
İlçe / İL:
Ümraniye, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Eğitim Kurumu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Ümraniye ilçesinde olan Ümraniye İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüEğitim Kurumu arandığında Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902163291990 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi umraniye.meb.gov.tr, yol tarifi adres: İstiklal Mh, Mithatpaşa Cd. No:43, 34760 Ümraniye, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında ki iletişim bilgilerine, Eğitim Kurumu hakkında ki bilgilere ve varsa Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesapları varsa da bulunan Eğitim Kurumu için Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)