SEKTÖRLER

Eğitim Kurumları / Müzik KurslarıGörüntülenme Sayısı 4336

Ümraniye Sanat Okulu

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İYİ BİR BAŞLANGIÇ ŞART

 

2013 yılında hizmete giren  ÜMRANİYE SANAT MERKEZİ, ilkeli eğitim anlayışı  ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere  hizmet sunmaktadır.

 

 

FİYAT POLİTİKASI

 

- Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.

- Sözleşme, senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

KALİTELİ EĞİTİM ORTAMI

- Deslerin özel (bire bir) veya grup olarak gerçekleşmesi.

- Ders saatlerinin imkanlar dahilinde olabildiğince öğrencilerin tercihlerine göre belirlenmesi.

- Öğrencilerin müzik aletlerini taşımak zorunda olmaması.

 

Ümraniye Sanat Merkezi / KURS ÜCRETLERİMİZ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ VE KONSERVATUAR HAZIRLIK DERSLERİ VERİLMEKTEDİR...

NOT:ÜCRETLER 1 AYLIKTIR.AYDA 4 DERS ÜCRETİDİR VE NAKİT OLARAK KAYIT ESNASINDA ÖDENİR.

NOT 1:Kursumuz dışında ev ve işyerlerinizde hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.Gerekli bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

NOT 2: Firmaların bünyeleri içerisinde ritim ve perküsyon başta olmak üzere istenilen ensturmanın eğitimi verilir.Orkestra oluşturulup çalışmaları yapılır .

Firma Referanslar

Klasik Gitar Dersi
Akustik Gitar Dersi
Bağlama Dersi
Bateri Dersi
Klarnet Dersi
Piyano Dersi
Org Dersi
Keman Dersi
Ney Dersi
Kabak Kemane Dersi
Halk Oyunları
Elektro Gitar Dersi
Yan Flüt Dersi
Kemençe Dersi
Vurmalı PERKÜSYON Seti Kursu
DARBUKA
TUMBA
DEJEMBE
BONGO
CAHON
BENDİR
KLASİK BALE EĞİTİMİ

Firma - [ Ümraniye Sanat Okulu ]

Ümraniye Sanat Okulu , Eğitim Kurumları / Müzik Kursları olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Ümraniye Sanat Okulu , Eğitim Kurumları / Müzik Kursları dir. ilçesinde Eğitim Kurumları / Müzik Kursları arandığında Ümraniye Sanat Okulu , Eğitim Kurumları / Müzik Kursları olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Eğitim Kurumları / Müzik Kursları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Sanat Okulu telefon numarası: 0555 445 8008 den de ulaşabilirsiniz. da Eğitim Kurumları / Müzik Kursları için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Ümraniye Sanat Okulu hakkında ki iletişim bilgilerine, Eğitim Kurumları / Müzik Kursları hakkında ki bilgilere ve varsa Ümraniye Sanat Okulu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Sanat Okulu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Ümraniye Sanat Okulu için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Ümraniye Sanat Okulu için yol tarifi de alabilirsiniz. da Eğitim Kurumları / Müzik Kursları arayanlar için Eğitim Kurumları / Müzik Kursları nasıl giderim, Eğitim Kurumları / Müzik Kursları nerede, Eğitim Kurumları / Müzik Kursları yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Ümraniye Sanat Okulu firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Ümraniye Sanat Okulu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ümraniye Sanat Okulu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Sanat Okulu sosyal medya hesapları varsa da bulunan Eğitim Kurumları / Müzik Kursları için Ümraniye Sanat Okulu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ümraniye Sanat Okulu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Ümraniye Sanat Okulu sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Eğitim Kurumları / Müzik Kursları hakkında bilgi almak için Ümraniye Sanat Okulu telefon numarası üzerinden yada Ümraniye Sanat Okulu adresinden Eğitim Kurumları / Müzik Kursları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap