Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Uniq Açıkhava | Konser salonu

Uniq Açıkhava firması, İstanbul / Sarıyer ilçesinde ki Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 4c, 34396 adresindedir. İstanbul 'da Konser salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Uniq Açıkhava - Sarıyer İstanbul - Konser Salonu
Kategoriler
Uniq Açıkhava

[ Görüntülenme Sayısı 7 ]

Firma Adı:
Uniq Açıkhava
Kategori:
Konser salonu
Web Site:
uniqistanbul.com
Adres:
Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 4c, 34396 Sarıyer, İstanbul
İlçe / İL:
Sarıyer, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Uniq Açıkhava

Uniq Açıkhava , Konser salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Sarıyer ilçesinde olan Uniq AçıkhavaKonser salonu arandığında Uniq Açıkhava için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi uniqistanbul.com, yol tarifi adres: Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 4c, 34396 Sarıyer, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Uniq Açıkhava hakkında ki iletişim bilgilerine, Konser salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Uniq Açıkhava fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Uniq Açıkhava konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Uniq Açıkhava mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Uniq Açıkhava iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Uniq Açıkhava sosyal medya hesapları varsa da bulunan Konser salonu için Uniq Açıkhava sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Uniq Açıkhava sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)