image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi , ÜNİVERSİTE HASTANESİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiÜNİVERSİTE HASTANESİ arandığında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://hastanem.ege.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, ÜNİVERSİTE HASTANESİ hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ÜNİVERSİTE HASTANESİ için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur