image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Ege Üniversitesi

Ege Üniversitesi , ÜNİVERSİTE olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Ege ÜniversitesiÜNİVERSİTE arandığında Ege Üniversitesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://ege.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, 35040 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi hakkında ki iletişim bilgilerine, ÜNİVERSİTE hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ÜNİVERSİTE için Ege Üniversitesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul