SEKTÖRLER

Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik FirmaGörüntülenme Sayısı 932

Water Grup

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Watergrup Su Arıtma cihazlarında, su arıtma işlemi Ters Ozmoz teknolojisi ile gerçekleştirilir. Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Ters Ozmoz, ağır metalleri içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir. Ters Ozmoz (Reverse Osmosis) sistemlerde arıtılmamış bir su çıkmamaktadır. Günümüzde ilaç ve gıda sektöründe en yaygın kullanılan teknolojidir.

Firma Hizmet Tecrübesi

2000 yılından bu yana sektörde var olduğumuz ilk günden itibaren güven ve samimiyete dayalı hizmet sunmak amacında olan firmamız, yavaş fakat sağlam adımlarla günümüze kadar istikrarlı büyümesini sürdürmüştür. Gerekli alt yapı ve bilgi birikimini tamamlayarak artık daha kurumsal olarak büyümek isteyen firmamız 2014 yılından bu yana, adını uzun yılardır beraber çalışan ekibimizden alan WaterGrup markasıyla devam etme kararı almıştır. WaterGrup Yeni fakat köklü bir markadır. Bu gün de geçmişte olduğu gibi istikrarlı büyümesiyle her geçen gün müşteri kitlesini dahada genişleten firmamız, Sağlığınızın ve yaşamımızın kaynağı olan doğal suyu evlerinizin içine getirerek size doğrudan sunmanın ayrıcalıklı yollarını araştırır, geliştirir ve hizmetinize sunmayı amaçlar.

Firma Referanslar

TÜRK TELEKOM
HALKBANK
BOYNER
ALBARAKATÜRK
ARAS KARGO
ŞİŞECAM
ASSİST
BEZMİ ALEM HASTANESİ
KASAP DÖNER
BİG MAMMAS
SARDUNYA YEMEK
NİSA HATANESİ
ÖZEL FRANSIZ LAPE HASTANESİ
ÖZEL AFİYET HASTANESİ
SAAT VE SAAT
DESA DERİ
DEDEMAN HOTEL
SARAN HOLDİNG
ALTAŞ
MADAM COCO
ÇAĞINER HASTANESİ...

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap