SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 725

Yamalı İnşaat, Harfiyat, Turizm

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İnşaat, hafriyat, maden ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız kurulduğu 2010 yılından bugüne her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Yamalı İnşaat, bugüne kadar tamamladığı projelerle 190’ın üzerinde nitelikli konut, 20’nin üzerinde ticari alan inşa etmiş ve üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların uygulanması amaçlanmıştır.Bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Yılların deneyimiyle hareket eden Yamalı İnşaat, sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir firmadır.

Yamalı İnşaat Ticaret A.Ş. temelindeki insana ve doğaya saygılı yaşam alanları oluşturma anlayışıyla, yaşama kattığı değer ve müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam ediyor.

Çan’a değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde, bulunduğu bölgede sektörün en iyisi olmayı hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Kalite, ayrıntıda saklıdır…  

Vizyon

Müşterilerini, yatırımcı ve çalışanlarını tatmin eden, mevcut gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Yamalı İnşaat Ticaret A.Ş, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken, konut sahiplerinin satış sonrası  ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Çevreye ve kanunlara saygılı tutumlarla ilerlerken koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak, her projede malzeme, tasarım ve işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutarak ileri teknolojilerle deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları sağlamak Yamalı İnşaat Ticaret A.Ş’nin hedefleri arasında yer alır.

 

Misyon

Misyonumuz öncelikle insanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan,yenilikçi  ve kalıcı yaşam alanları oluşturmak;

Sonra, modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmektir.

 

Sosyal Sorumluluk

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda "değer yaratma" misyonuyla hareket eden ederken, topluma karşı üstlendiğimiz görevlerin bilinciyle sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız.Eğitim ve çevreye yaptığımız yardımlarla daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve daha iyi yaşam alanları yaratmayı hedeflemekteyiz.Bölgemizde bulunan eğitim kurumlarının teknik donanım ve malzeme gibi pek çok konuda eksikleri bulunduğunun bilincindeyiz. Eksiklerin giderilmesi için eğitim projelerimizle destek olmaktayız.Evrensel ve ulusal değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere katkıda bulunmak için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

Harita

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar

1