SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 617

Yeni Efsane Temizlik

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Yeni Efsane Temizlik 2012 ’da Kuruldu. Temizlik şirketi olarak faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri  içerisinde En Güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyimle bağımsız bir şekilde siz değerli müşterilerimize Hizmet vermeyi amaçlamıştır.

VİZYONUMUZ Yeni Efsane çağın gereklerine uygun bir şekilde temizlik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.Yıllar içerisinde sektörün köklü firmaları arasında yerini almayı  ve Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. MİSYONUMUZ Siz değerli müşterilerimizin vaktinizi geçirdiğiniz ev,ofis , fabrika gibi ortamların temizliğini beklentilerinizin üzerinde gerçekleştirerek sizlere temiz ve ferah ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.

Firma Hizmet Tecrübesi

Dış Cephe Cam Temizliği,

Ofis Temizliği,

Ev / Daire Temizliği,

Personel Tedarik,

Site ve Bina Temizliği,

Villa Temizliği,

inşaat Sonrası Temizliği,

Halı ve Koltuk Temizliği,

Cila Atımı ve Parlatma,

Alışveriş Merkezi Temizliği,

Fabrika Temizliği,

Oto Park Temizliği,

Restaurant Temizliği,

Plaza & Showroom Temizliği,

Okul Temizliği,

Hastane Temizliği,

Banka Temizliği,

Camii Temizliği,

Mağaza Temizliği

Firma Referanslar

bay doner
gs store
yonder okullari
finalokullari
mektebim
erensan
kelesoglu
onc kozmetik
nish istanbul
ucge elektronik
frigoglass
flokser Tekstil
uDY Akademi
dap yapi
troyka caliskan grup
nef
remax
ak insaat
ersa insaat

Firma - [ Yeni Efsane Temizlik ]

Yeni Efsane Temizlik , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Yeni Efsane Temizlik , Diğer / Diğer dir. ilçesinde Diğer / Diğer arandığında Yeni Efsane Temizlik , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Diğer / Diğer için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Yeni Efsane Temizlik telefon numarası: 05324962257 den de ulaşabilirsiniz. da Diğer / Diğer için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Yeni Efsane Temizlik hakkında ki iletişim bilgilerine, Diğer / Diğer hakkında ki bilgilere ve varsa Yeni Efsane Temizlik fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Yeni Efsane Temizlik konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Yeni Efsane Temizlik için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Yeni Efsane Temizlik için yol tarifi de alabilirsiniz. da Diğer / Diğer arayanlar için Diğer / Diğer nasıl giderim, Diğer / Diğer nerede, Diğer / Diğer yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Yeni Efsane Temizlik firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Yeni Efsane Temizlik mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Yeni Efsane Temizlik iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yeni Efsane Temizlik sosyal medya hesapları varsa da bulunan Diğer / Diğer için Yeni Efsane Temizlik sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Yeni Efsane Temizlik sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Yeni Efsane Temizlik sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Diğer / Diğer hakkında bilgi almak için Yeni Efsane Temizlik telefon numarası üzerinden yada Yeni Efsane Temizlik adresinden Diğer / Diğer konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap