Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Yıldız Cep Sineması | Sinema salonu

Yıldız Cep Sineması firması, İstanbul / Beşiktaş ilçesinde ki Yıldız, YTÜ No:8, 34349 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Yıldız Cep Sineması - Beşiktaş İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Yıldız Cep Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Yıldız Cep Sineması
Kategori:
Sinema salonu
Web Site:
yildizsinema.com
Adres:
Yıldız, YTÜ No:8, 34349 Beşiktaş, İstanbul
İlçe / İL:
Beşiktaş, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Yıldız Cep Sineması

Yıldız Cep Sineması , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde olan Yıldız Cep SinemasıSinema salonu arandığında Yıldız Cep Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi yildizsinema.com, yol tarifi adres: Yıldız, YTÜ No:8, 34349 Beşiktaş, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Cep Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Yıldız Cep Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Yıldız Cep Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Cep Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Yıldız Cep Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Yıldız Cep Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)