SEKTÖRLER

Reklam Hizmetleri / Reklam HizmetleriGörüntülenme Sayısı 3440

Zaaff Reklamcılık Organizasyon Ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Zaaff Medya, kurulduğu günden bugüne açık hava reklâmcılığında ve alternatif mecralarda fikirler üreterek, yaptığı işlerle tecrübeli ve dinamik ekibiyle sektörde adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. AVM ve Havalimanı reklâm alanları başta olmak üzere tüm Türkiye’de reklâm alanlarını müşterilerine sunan firmamız indoor ve outdoor reklâm alanlarıyla sektörün öncü firmalarındandır.

 

Zaaff Medya, birbirinden bağımsız birbirini tamamlayan ve birbiriyle etkileşen yaratıcı çalışmaları gerçekleştirir.

 

Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensiplerindendir. Bunun için en iyi kalite ve hızlı çözümler sunmaktayız.

 

Misyonumuz, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına, hedefe odaklanmış, uzun vadeli çözümler sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için, tüm projelerimizde aynı heyecan ile yola çıkarak, sınırları tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre belirleyerek, firmanın kendisine has yapısına bağlı, özel uygulamalar geliştirip, projelerin gerektirdiği her tür tasarım, yazılım, bakım ve stratejik danışmanlık hizmetlerini sunarız.

 

Vizyonumuz, teknolojinin tüm imkanları kullanılarak ve denenerek kanıtlanmış yöntemleri müşterilerimizin yararına uygulamak, kuvvetli bir perspektif ile hizmet verdiğimiz firmalara daha güçlü ve karmaşıklıktan uzak bir iş yapısı geliştirip, ileriye yönelik çalışmalar sonucunda sektörlerinde rekabet avantajı sağlamaktır...

Firma Hizmet Tecrübesi

Outdoor Danışmanlık Indoor Kurumsal Organizasyon Sosyal Medya Hizmetleri

Firma Referanslar

Outdoor
Danışmanlık
Indoor
Kurumsal
Organizasyon
Sosyal Medya Hizmetleri

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap